Tingimused

Tutvuge kindlasti Stirem Auto OÜ autorendi üldtingimustega!

BRONEERIMINE
Veebilehel broneerides tuleb valida välja sobiv auto, täita vajalikud väljad, tutvuda Stirem Auto OÜ renditingimustega ja vajutada nuppu BRONEERI. Esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24 h jooksul võtab teiega võtab ühendust Stirem Auto OÜ rendikonsultant, kes edastab teile arve. Broneering kinnitatakse peale arve tasumist.
Kui soovite rentida kiiremini kui 24h palume teil meiega ühendust võtta telefoni teel +372 53815502.

DOKUMENDID
Rentimisel tuleb esitada rentniku nimel olev juhiluba ja isikut tõendavat dokumenti (pass või ID-kaart). Rentnik kinnitab, et esitatud juhiluba on kehtiv ja juhtimisõigus selle juhiloaga ei ole peatatud. Sama tingimus kehtib ka lisajuhtide kohta. Dokumentide koopiad jäävad Stirem Auto OÜ-le.

AUTO SEISUKORD
Rendiauto antakse Rentnikule üle täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Rendiauto tuleb tagastada samas seisukorras. Tagastades auto pesemata, tuleb maksta 75€, keemilise pesu vajaduse korral 200€. Puuduoleva kütuse hind liitri kohta 2,8€. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.
Vigastuste administreerimine avarii korral 20€ /kord.
Avarii korral tuleb tasuda auto remondis oldud päevade eest täishinda.
Rendiautoga on keelatud teise auto käivitamine / pukseerimine.

LISAJUHT
Rendiauto juhtimise õigus on ainult isikutel, kes on kantud autorendilepingule. Lepingusse mitte kantud isikutele juhtimisõiguse üleandmine on keelatud.

LÄBISÕIDUPIIRANG
Sõiduautodel kehtib läbisõidupiirang 200 km/päev, 2000 km/kuu.
Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,13 €/km

KASUTUSPIIRKOND
Stirem Auto OÜ sõidukeid võib kasutada Eestis ja rendileandja kirjaliku loa alusel ka Euroopas v.a. SRÜ, Ukraina, Moldova ja Venemaa.

KOHALETOIMETAMINE JA TAGASTAMINE
Tallinna piires on auto kohaletoomine ja äraviimine 15€. Tallinna kesklinna piires E-R 9.00-17.00 tasuta!
Sõiduki viimine või toomine, Riia (Läti) 240€.
Sõiduki viimine või toomine, Vilnius (Leedu) 430€.

TÖÖAEG
Stirem Auto OÜ tööaeg on E-R 9:00 – 17:00, va. riiklikud pühad.
Väljaspool tööaega teenindame lisatasu eest. Lisatasu alates 20€, täpne summa sõltub kellaajast.

TAGATISRAHA
Sõiduki rentimisel on rentnik kohustatud tasuma tagatisraha alates 200€. Tagatisraha broneeritakse eelautoriseerimistehinguga rentniku krediitkaardilt või krediitkaardi tunnustega deebetkaardilt. Tagatisraha tagastatakse 1-10 tööpäeva jooksul kui rentnik on rendisõiduki tagastanud ja rendifirmal puuduvad pretensioonid. Rendileandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha.

MUU
Rendiperioodil saadud trahvid kuuluvad sissenõudmisele ka tagantjärgi. Trahvid, millest rendileandjat ei teavitatud, nõutakse hiljem sisse kahekordselt.

Rendiautos on keelatud suitsetada ja tarbida alkoholi.
Stirem Auto OÜ-l on õigus keelduda sõiduki rentimisest.